Koło Małego Wolontariusza działa ze zdwojoną siłą. Działamy i pomagamy!

Poprzednie miesiące to szereg udanych akcji pomocowych takich jak ,,Paczka na Kresy”, zbiórka środków higienicznych dla podopiecznych Hospicjum oraz oczywiście Góra Grosza, w której okazaliśmy się drużyną na 102! (Bo właśnie tyle złotych uzbieraliśmy).

Ostatnie z przeprowadzonych akcji to sadzenie cebulek żonkili w ramach Pól Nadziei oraz ,,Światełko Pamięci” dla tych, którzy już odeszli. Mieliśmy okazję również porozmawiać o naszych bliskich oraz zastanowić się jak my jako przedszkolaki możemy pomagać osobom chorym, starszym. Nie brakowało pomysłów! W najbliższym czasie postaramy się wdrożyć się niektóre z nich w życie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content