Dzień Babci i Dziadka

,,Babcia z Dziadkiem dziś świętują
wszystkie dzieci więc pracują.
Zetrą kurze w każdym kątku,
przypilnują dziś porządku.
W kuchni błyszczą już talerze,
Wnusia Babci bluzkę pierze.
Wnusio już podaje kapcie,
bardzo kocha swoją Babcie.
Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto Dziadków ważna rzecz!”

Dnia 12.01.2023 w naszym przedszkolu odbyła się piękna i wzruszająca uroczystość, czyli ,,Dzień Babci i Dziadka”. Szanowni Goście zobaczyli piękne występy. Maluszki przygotowały ,,Jasełka”, a Starszaki ,,Koncert Życzeń”. Nie mogło zabraknąć również własnoręcznie wykonanych upominków, uścisków i wspólnych rozmów. Był także czas na piękne fotografie i oczywiście pyszny poczęstunek. Tak bardzo cieszymy się, że kochani Seniorzy byli z nami. Życzymy Im zdrowia, sił i spełnienia marzeń oraz pociechy z wnucząt!

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content