Jesień w maluszkach i starszakach

Wrzesień obfitował w naszym przedszkolu w wiele niezwykle ciekawych wydarzeń. Nie brakowało okazji do świętowania i wesołej zabawy. Obchodziliśmy ,,Światowy Dzień Kropki”, ,,Dzień Przedszkolaka”, ,,Dzień Chłopca” oraz oczywiście ,,Powitanie Jesieni”. To właśnie Pani Jesień była pierwszym gościem, który odwiedził przedszkolaki. Wspólne zabawy, piosenki, poznawanie darów Jesieni oraz niezwykłe prace plastyczne to tylko niektóre z atrakcji tego dnia. Mieliśmy również niespodziankę kulinarną, bo jedna z naszych kochanych mam upiekła dla dzieci pyszne ciasto dyniowe!

W tym roku wrzesień ofiarował nam wiele pięknych, słonecznych, dni. Z radością korzystaliśmy ze spacerów połączonych z obserwacją przyrody oraz chętnie bawiliśmy się na placu zabaw. Starsze dzieci zaczęły już pracować w książkach, a Maluszki coraz piękniej współpracują w grupie. Czekamy z niecierpliwością na kolejne dni i mamy nadzieję, że będą wypełnione wspaniałą zabawą i radością!

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content