W niedzielę 17 grudnia mieliśmy okazję spotkać się na Jarmarku Bożonarodzeniowym w OSP w Iłownicy. Choć był on organizowany po raz pierwszy w naszej szkole, okazał się wielkim sukcesem.

Pierwsze, co nas zaskoczyło to frekwencja, która przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Na sali znaleźli się również specjalnie zaproszeni goście, a wśród nich Pani Dyrektor Ewa Sowa, oraz Wójt Gminy Jasienica – Janusz Pierzyna. Sala OSP Iłownica niesłychanie szybko wypełniła się, po same drzwi. Serdecznie dziękujemy każdemu, kto w tym dniu zaszczycił nas swoją obecnością.

W czasie spotkania nie brakowało atrakcji. Wielkim zainteresowaniem cieszył się kiermasz ciast i rękodzieła przygotowanego specjalnie na tą okazję przez uczniów i rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Iłownicy. Dzieci mogły brać udział w animacjach, w tym w malowaniu twarzy, a także pracach plastycznych przygotowanych przez nauczycieli. Dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka 360, do której ustawiał się „ogonek” chętnych dzieci i rodziców.

Na jarmarku nie mogło zabraknąć pysznych kulinariów. Wśród potraw znalazł się smakowity świąteczny bigos przygotowany przez obsługę szkolnej kuchni, oscypki z żurawiną oraz frytki. Raczyć można było się kawą, herbatą lub aromatycznym bezalkoholowym grzańcem.

O doznania artystyczne podczas Jarmarku zadbały dzieci z ZSP Iłownica – mieliśmy przyjemność zobaczyć muzyczne popisy klas oraz Szkolny Zespół Regionalny „Szwarne dziecka”. Prawdziwym gwoździem programu okazał się występ Zespołu Regionalnego „Jasieniczanka” pod batutą Pani Marii Szubert.

Podsumowując, winni jesteśmy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego dnia wielkie podziękowania. Gdyby nie zaangażowanie wielu rodziców, uczniów, nauczycieli, członków OSP Iłownica, oraz ludzi dobrej woli, Jarmark po prostu nie mógłby się odbyć. Wszystkim jeszcze raz w imieniu własnym oraz Rady Rodziców serdecznie dziękuję!

Przewodniczący Rady Rodziców

Arkadiusz Siąkała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content