30 marca 2023 r. w naszej placówce odbył się już po raz piąty konkurs „ Mam Talent”, podczas którego uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności naszych wychowanków oraz promowanie i odkrywanie nowych talentów.

Tego dnia każdy uczestnik miał na scenie swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy pięknie wystąpili przed szkolną publicznością. Mogliśmy oglądać popisy taneczne, wokalne, plastyczne oraz grę na instrumentach. Cała społeczność naszej placówki wspierała swoich kolegów, którzy odważyli się wyjść na scenę. Dopingowała i wspierała ze wszystkich sił młodych artystów, doceniając tym ich niezwykłe talenty.

Występy uczestników konkursu oceniała Komisja w składzie: przewodnicząca – pani Jolanta Zienkiewicz oraz panie: Halina Gawlas, Jolanta Rzepecka – Mleczko, Maria Szubert.

Po burzliwych, ale owocnych obradach wyłoniono zwycięzców w następujących kategoriach:

Talent plastyczny:

I miejsce – Emilian Holisz – grupa 5,6-latków

II miejsce – Adam Tomiczek – klasa III

III miejsce – Nikola Maćkowiak – klasa III

Wyróżnienia:

Seweryn Brandys – klasa II

Kajetan Holisz – klasa II

Talent muzyczno-taneczny:

I miejsce – Aleksandra Dziadek – klasa III

II miejsce – Dawid Holisz – klasa I

III miejsce – Błażej Bronowski – klasa V

Wyróżnienia:

Zosia i  Stanisław Polak – klasa III

Weronika Sokołowska – klasa IV

Laura Pietraszko – klasa I

W oczekiwaniu na werdykt Komisji, uczniowie oraz przedszkolaki wzięły udział w animacjach muzycznych prowadzonych przez naszego wuefistę i konferansjera – pana Tomasza Zużałka. Wspólna zabawa okazała się strzałem w 10-tkę i przyniosła wszystkim wiele radości.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Wasze zaangażowanie i odwagę. Pamiętajmy, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.

Do zobaczenia za rok!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content