Konkurs na największą liczbę kroków!!!

Nasza szkoła bierze udział w konkursie na największą liczbę kroków w aplikacji mobilnej PHO3NIX KIDS. 

Konkurs ten jest powiązany ze szczytnym celem, jakim jest zbiórka pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wystarczy że będziesz monitorował swoje kroki w aplikacji, a będziesz mógł dołożyć kilka złotych do zbiórki w tym roku poprzez swoją aktywność.

Szczegóły konkursu:

Konkurs startuje 24 stycznia ale już dziś można dokonać rejestracji.

Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

Dodatkowo, za każdego ucznia Waszej szkoły, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN. Naszym celem jest przekazanie 1 000 000 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę „Pho3nix Kids”.

REJESTRACJA UCZNIÓW:

Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 – 6.02.2022 r.

Dokładna instrukcja rejestracji pod linkiem:

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content