Konkurs plastyczno-przyrodniczy „Wiosenne powroty”

W naszym przedszkolu odbył się konkurs plasyczno-przyrodniczy ,,Wiosenne powroty”. Dzieci przygotowały niezwykle interesujące prace, wykorzystując niejednokrotnie ciekawe materiały przyrodnicze i plastyczne. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i talentów plastycznych!

Jury wskazało, że każde dziecko bardzo się zaangażowało i przygotowało interesującą pracę. Ostatecznie po długich naradach jury ustaliło, że wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują wyróżnienie, natomiast praca Igorka Kazimierczaka, Zosi Zaręby oraz Emiliana Holisza będzie przesłana do drugiej edycji konkursu.

Serdecznie gratulujemy! Wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród nastąpi w czasie ,,Powitania Wiosny”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content