14 lutego – Poczta Walentynkowa

Poczta Walentynkowa

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Walentynki to czas wyznawania  miłości, sympatii jak i przyjaźni. Uczniowie naszej szkoły także pamiętali o dniu zakochanych. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Od 4 lutego przygotowana i pięknie ozdobiona skrzynka czekała w świetlicy szkolnej na kartki walentynkowe.  Każdy z uczniów naszej szkoły przez ponad  tydzień mógł wrzucać do skrzynki swoją walentynkę. Dla uczniów klas IV – VIII przebywających na nauczaniu zdalnym została uruchomiona poczta walentynkowa on line. Obie formy przesyłania sobie walentynek cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

12 lutego korespondencję rozdzielono na poszczególne klasy i doręczono do  adresatów. Rozesłano również walentynki przesłane drogą elektroniczną. Oprócz uczniów kartkami zostali obdarowani także nasi nauczyciele. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane.

Tego dnia obchodziliśmy także dzień bez mundurka. Większość uczniów oraz nauczycieli miało na sobie ubiory koloru czerwonego- koloru miłości.

 

KIERMASZ WALENTYNKOWY – PODSUMOWANIE

Od 4 do 12  lutego Samorząd Uczniowski zorganizował na świetlicy szkolnej kiermasz walentynkowy. Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem a dochód wyniósł 50 zł. Pieniądze zostały wpłacone na samorządową książeczkę SKO. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli  się w organizację kiermaszu, a szczególnie Paniom, które sprzedawały walentynki.

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content