14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Walentynki to czas wyznawania  miłości, sympatii jak i przyjaźni. Uczniowie naszej szkoły także pamiętali o dniu zakochanych. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Od 7 lutego przygotowana i pięknie ozdobiona skrzynka czekała w świetlicy szkolnej na kartki i prezenty walentynkowe.  

14 lutego korespondencję rozdzielono na poszczególne klasy i doręczono do  adresatów.  Oprócz uczniów kartkami i słodkimi upominkami zostali obdarowani także nasi nauczyciele. Wszystkie prezenty były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane.

Tego dnia obchodziliśmy także dzień bez mundurka. Większość uczniów oraz nauczycieli miało na sobie ubiory koloru czerwonego- koloru miłości.

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content