Podsumowanie Szkolnego Konkursu Ekologicznego

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Ekologicznego. Prace, które otrzymaliśmy były bardzo pomysłowe, każda z nich wykonana była inną techniką, lecz wszystkie bardzo dobrze zobrazowały temat dbania o naszą planetę. Każdy z uczestników zasłużył na wyróżnienie i nagrodę.

Gratulujemy uczniom klas I -III: Kornelii Górze, Aleksandrze Dziadek, Martynie Brzósce, Maji Sojce, Błażejowi Sachmerdzie oraz klas IV-VIII: Zofii Sobuń, Miłoszowi Bednarkowi i Julii Mittelstadt-Grycie.

Ekologiczne nagrody niespodzianki czekają już na uczestników w szkole i zostaną wręczone 1 czerwca.

Zachęcamy do obejrzenia prac naszych uczniów:

Kornelia Góra

Aleksandra Dziadek

Martyna Brzóska i Maja Sojka

Błażej Sachmerda

                

Miłosz Bednarek

Zofia Sobuń

Julia Mittelstadt-Gryta

Następny

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content