POMOC DLA UKRAINY

24 lutego 2022 roku rosyjskie odziały zaatakowały Ukrainę.

W tych trudnych chwilach jesteśmy myślami i trwamy na modlitwie za rodzinę naszego ucznia, oraz za całą społeczność Ukrainy, bestialsko zaatakowanej przez  wojska rosyjskie. W geście solidarności chcemy nieść pomoc Ukrainie nie tylko deklaracjami, ale konkretną i mierzalną. Dlatego ogłaszamy zbiórkę w naszej szkole na rzecz potrzebujących obywateli Ukrainy. Zebrane dary zostaną przekazane odpowiednim instytucjom PCK i Caritas.

ZBIÓRKA od  28.02.2022 do 07.03.2022

POTRZEBUJEMY:

 • sprzęt i pościel
 • łóżka polowe – składane z materacami
 • koce
 • śpiwory
 • karimaty

ARTYKUŁY SPOŻYWCZE:

Długi termin przydatności

 • konserwy mięsne, rybne, pasztety
 • przetwory mięsne np.pulpety, klopsy, gołąbki itp,
 • makarony
 • kasze, ryż
 • cukier
 • mąka

 

„Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś” – Ronald Reagan

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content