Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Doczekaliśmy się! Nowy rok szkolny 2023/2024 uznajemy oficjalnie za rozpoczęty! Podczas inauguracji nowego roku szkolnego, pani dyrektor Ewa Sowa ciepłymi słowami powitała wszystkich uczniów – szczególnie klas pierwszych – rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Przedstawiła również nowych nauczycieli oraz pracowników naszej placówki. Klasa 3 oraz 8 dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń estetycznych, prezentując wspaniały program artystyczny. Wiele wzruszeń i łez wycieranych w ukryciu doświadczyliśmy żegnając bardzo cenną dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli panią Halinkę Gawlas, która zdecydowała się przejść na w pełni zasłużoną emeryturę. Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły wspaniałego roku szkolnego 2023/2024. Powodzenia!

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content