W dniu 13 października 2023r. uczniowie klasy 1a i 1b zabrali nas w podróż koleją po różnych stacjach edukacji: począwszy od Stacji Edukacji Polonistycznej przez Matematyczną, Plastyczną, Techniczną, Muzyczną na Wychowaniu – Fizycznym kończąc. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności zdobyte w pierwszych miesiącach nauki. Występujący na zakończenie popisów słowno – muzycznych otrzymali ogromne brawa.

Po pięknym występie nastąpiło uroczyste Ślubowanie i przyjęcie nowych uczniów w poczet społeczności szkolnej. Pani Dyrektor Ewa Sowa pasowała każdego pierwszoklasistę na pełnoprawnego ucznia Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Iłownicy, co zostało potwierdzone odbiciem kciuka do kroniki szkolnej.  Na pamiątkę tego ważnego i uroczystego dnia dzieci otrzymały również podarunki: dyplomy, birety, a od rodziców rogi obfitości i książeczki.

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content