Szkolny Konkurs „Mam Talent”

IV Szkolny Konkurs "Mam Talent"

„W każdym z nas drzemie jakiś talent –

trzeba go tylko w sobie odnaleźć,

a potem starannie pielęgnować…”

21 marca 2022r. w naszej szkole odbył się już po raz czwarty konkurs „ Mam Talent”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością nieprzeciętny talent. Mogliśmy oglądać popisy taneczne, wokalne, aktorskie, plastyczne oraz grę na instrumentach. Wspaniała publiczność reagowała bardzo żywiołowo. Dopingowali i wspierali ze wszystkich sił młodych artystów, doceniając tym ich niezwykłe talenty.

Występy uczestników konkursu oceniała Komisja w składzie: przewodnicząca – pani Ewa Sowa oraz panie: Halina Gawlas, Jolanta Zienkiewicz.

Po burzliwych, ale owocnych obradach wyłoniono zwycięzców w następujących kategoriach:

Śpiew – soliści

I miejsce Anna Sojka

Gra na instrumencie

I miejsce Błażej Bronowski

Wyróżnienia

Alicja Kropka ( taniec ),

Miłosz Kocoń ( gimnastyka ),

Liliana Bednarek ( recytacja ),

Aleksandra Dziadek ( praca plastyczna ).

Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Pierwszego dnia wiosny w naszej szkole obchodziliśmy także DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI. Tego dnia uczniowie klasy 8 wcielili się w rolę nauczycieli i podjęli się próby poznania sztuki prowadzenia lekcji w młodszych klasach oraz zajęć w przedszkolu i zerówce. Choć było to nie lada wyzwanie,  wszyscy poradzili sobie bardzo dobrze.

Został również zorganizowany POKAZ MODY WIOSENNEJ,  podczas którego modele i modelki prezentowali wspaniałe i oryginalne stroje. Uczniowie pewnym krokiem spacerowali po wybiegu oraz pozowali do zdjęć. Wszystkie kreacje były wyjątkowe i zaprojektowane według pomysłów dzieci oraz rodziców. Występujący mieli okazję przełamać swoją nieśmiałość i wzmocnić pewność siebie. 

GRATULUJEMY!!! Do zobaczenia za rok!

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content