Walentynki w ZSP Iłownica

Poczta walentynkowa

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Walentynki to czas wyznawania miłości, sympatii jak i przyjaźni. Uczniowie naszej szkoły także pamiętali o dniu zakochanych. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Od 4 lutego przygotowana i pięknie ozdobiona skrzynka czekała w świetlicy szkolnej na kartki walentynkowe. Każdy z uczniów naszej szkoły przez ponad tydzień mógł wrzucać do skrzynki swoją walentynkę. Dla uczniów klas V – VIII przebywających na nauczaniu zdalnym została uruchomiona poczta walentynkowa on line. Obie formy przesyłania sobie walentynek cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
11 lutego korespondencję rozdzielono na poszczególne klasy i doręczono do adresatów. Rozesłano również walentynki przesłane drogą elektroniczną. Oprócz uczniów kartkami zostali obdarowani także nasi nauczyciele. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane.
Tego dnia obchodziliśmy także dzień bez mundurka. Większość uczniów oraz nauczycieli miało na sobie ubiory koloru czerwonego- koloru miłości.

Podsumowanie kiermaszu walentynkowego

Od 4 do 10 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował na świetlicy szkolnej kiermasz walentynkowy. Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem a dochód wyniósł 160 zł. Zebrane pieniądze zostaną wpłacone w ramach akcji Pola Nadziei na utrzymanie stacjonarnego Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu, a szczególnie Paniom, które sprzedawały walentynki

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content