Wrzesień w naszym przedszkolu

,,Przyszły dzieci do przedszkola, 
wszystko je ciekawi. 
Tu się będą uczyć,
tu się będą bawić: 
raz dwa trzy!”

H. Ożegowska

Wrzesień to czas, który bardzo miło i niezwykle szybko nam wszystkim upłynął. Zapewne dlatego, że tak wiele ciekawych rzeczy się działo. W przedszkolu obchodziliśmy ,,Dzień Kropki”, ,,Powitanie Jesieni” oraz oczywiście ,,Dzień Chłopaka”. Korzystaliśmy również z pięknej pogody wychodząc na spacery i plac zabaw. Przedszkolaki bardzo cieszyły się z wizyt różnych gości. Pani Jesień przyniosła dzieciom kosz pięknych i zdrowych jabłuszek prosto z sadu. Oczywiście z radością została dłużej z przedszkolakami, bawiąc się z nimi i tańcząc. 

Maluszki, które po raz pierwszy zawitały do przedszkola, są coraz bardziej dzielne. Widać, że wyrosną z nich prawdziwe zuchy! Starszaki z zapałem ćwiczą pisanie i liczenie, a gazetka w sali znów zapełnia się literkami. Przed nami kolejne jesienne miesiące. Mamy mnóstwo pomysłów, jak sprawić by były jak najbardziej słoneczne i wesołe.

Dzień Przedszkolaka

Kino z popcornem, zagadki, zabawy i podróż do ,,Krainy Marzeń” to tylko niektóre atrakcje z ,,Dnia Przedszkolaka”. Życzymy naszym kochanym przedszkolakom uśmiechu, zdrowia i radości na każdy dzień. Niech się spełniają Wasze marzenia, a grono koleżanek i kolegów stale się powiększa! Rośnijcie zdrowo i cieszcie się otaczającym światem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content