Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Nowy Samorząd Uczniowski    

29 września 2021 roku w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas IV-VIII wytypowali swoich kandydatów do Samorządu: Gabrielę Budny, Emilię Dyczek, Amelię Sojka, Annę Sojka oraz Anastazję Sojka. Każda z kandydatek wykonała plakat wyborczy, dzięki któremu uczniowie mogli zapoznać się z ich kandydaturą oraz programem wyborczym. Pomogło to podjąć właściwą decyzję przy wyborze swojego kandydata do samorządu. W demokratycznych wyborach do Samorządu Uczniowskiego zostali wybrani:

Gabriela Budny – głosów 42

– Amelia Sojka – głosów 23

– Anna Sojka – głosów 19

W skład Samorządu weszli również przewodniczący oraz zastępcy przewodniczących klas. Nowymi opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostali p.  Tomasz Zużałek oraz p. Mariola Białek. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content