Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego. Cała impreza rozpoczęła się na boisku szkolnym. Pani Dyrektor Ewa Sowa pogratulowała wszystkim uczniom otrzymania świadectw z promocją do następnej klasy. Życzyła również udanych i bezpiecznych wakacji. W czasie krótkiego apelu rozdano także dyplomy i nagrody uczestnikom Powiatowego Konkursu Profilaktycznego – „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do sal, by móc otrzymać swoje świadectwa. Klasa 8 musiała trochę poczekać, ponieważ pożegnanie ósmoklasistów nie mogło odbyć się bez obecności nauczycieli klas 1 – 7. Spotkanie  rozpoczęło się o godzinie 9. 45 z lekkim opóźnieniem.

Najpierw każdy absolwent naszej szkoły  z rąk Dyrektora odebrał swoje świadectwo. Dodatkowo nasi wychowankowie otrzymali też egzemplarze „Pana Tadeusza” z imienną dedykacją oraz mottem na przyszłość. Na zakończenie  zaprezentowano zebranym nauczycielom i pracownikom szkoły przygotowaną w genial.ly prezentację. Były też: tort, kwiaty i podziękowania. 

Do zobaczenia we wrześniu!!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content