Zbiórka nakrętek – informacje

Bardzo dziękujemy za aktywny udział w zbiórce zakrętek dla Marysi Heller i Szymona Stawiarskiego. Od września do końca stycznia udało się nam przekazać po 40 kg zakrętek. Od lutego zakrętki będą przekazywane tylko naszemu mieszkańcowi Szymonie Sachmerdzie, który już otrzymał 80 kg.

 

Zestawienie:

Marysia Heller – 40 kg

Szymon Stawiarski – 40 kg

Szymon Sachmerda – 80kg

 

Cały czas kontynuujemy akcję charytatywno – ekologiczną! Pomaganie jeszcze nigdy nie było tak proste!Zbieramy zakrętki po napojach, sokach, szamponach, pastach do zębów, płynach do płukania itp.Taka inicjatywa ma wiele zalet: nic nie kosztuje, ratuje środowisko i co najważniejsze- pomaga potrzebującym! Wspólnymi siłami możemy zebrać tony nakrętek, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie oraz rehabilitację. Każdego dnia wyrzucamy do kosza nakrętki, które mogą wiele zmienić. Nie czekajmy zatem! Pomożecie?

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content