Zbiórka w ramach akcji „Pola Nadziei”

Szanowni Państwo!

Po raz kolejny nasze przedszkole i szkoła chcą włączyć się w pomoc osobom terminalnie chorym w ramach akcji Pola Nadziei. Wiemy wszyscy jak bardzo trudne są czasy, przekłada się to również na problemy z organizacją wszelkich zbiórek na cele charytatywne.

W tym roku szkolnym pragniemy jeszcze teraz przed Wielkanocą rozprowadzić broszki-żonkile oraz kartki, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc w funkcjonowaniu Hospicjum im Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

Broszki można będzie nabyć u Wychowawców Starszaków ,,w okienku pani Wiosny” lub dla dzieci w sali Starszaków. Zbieramy wolne datki.  Dziękujemy za wszelką pomoc, zrozumienie i jak zawsze liczymy na Państwa ofiarne serca.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content