Życzenia z okazji święta Babci i Dziadka

Drogie Babcie, kochani Dziadkowie!

Jak co roku z okazji Waszego święta chcieliśmy się z Państwem spotkać. Niestety w związku  z trwającymi ograniczeniami nie jest to możliwe. Jest to trudny czas zarówno dla starszych osób jak i ich rodzin, które martwią się o swoich seniorów. Nam też jest smutno, kiedy dowiadujemy się o przypadkach zachorowań wśród rodzin naszych podopiecznych i pracowników. Mam jednak nadzieję, że ten ciężki czas minie i znowu będziemy wszyscy normalnie funkcjonować, spotykać się i cieszyć obecnością naszych Babć i Dziadków.

Gdzieś znalazłam zdanie, które pięknie mówi o tym jak wiele znaczycie Państwo dla swoich wnuków:  „To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka” .

Wnosicie w rodziny tak wiele bezinteresownej miłości, wiedzy i doświadczenia. Bez Was życie bywa dużo bardziej uciążliwe i trudne. Cieszymy się, że wciąż jesteście przy nas. Zaś ograniczenia w kontaktach sprawiają, że bardziej za Wami tęsknimy i brakuje nam Waszej obecności. Dziękujemy Wam za każde dobro, którego doświadczyliśmy z Waszej strony.

Niech to Wasze święto będzie okazją do złożenia wyjątkowych życzeń. Życzeń długich lat życia w zdrowiu, spokoju i radości z dzieci i wnuków. Oby każdego dnia mogli Państwo doświadczyć troski najbliższych, ich przywiązania i szacunku. Życzę wiele pomyślności w kolejnych latach czuwania nad rodzinami.


Ewa Sowa
Dyrektor ZSP w Iłownicy

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content