Dzień Kropki to wyjątkowe święto. Jego nazwa brzmi dość zagadkowo i trochę niepozornie. To właśnie w tym dniu zapoznawaliśmy się z historią Vashti – dziewczynki, która dzięki swojej nauczycielce plastyki zrozumiała, że drzemie w niej ukryty talent. Ta młoda bohaterka sprawiła, że również i my zaczęliśmy się zastanawiać, jak uwolnić swoją wewnętrzną siłę i kreatywność.

W czasie Święta Kropki nie mogło zabraknąć więc wesołych zabaw integracyjnych oraz zajęć plastycznych, oczywiście z kropkami w roli głównej. Odbijaliśmy również kropki na różnych częściach naszego ciała w czasie zabaw z zakresu rozwijania integracji sensorycznej.

Vashti to dziewczynka, która będzie nam towarzyszyła nie tylko w Dniu Kropki, ale każdego dnia, gdy przyjdzie nam się zmierzyć z różnego rodzaju trudnościami. Jej historia pokazuje w piękny sposób, jak odnaleźć wiarę w siebie, ale również, jak możemy innym dodać skrzydeł, by odnaleźli w sobie siłę.

Poprzedni

Następny

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content