Sukces naszej uczennicy

Mamy zaszczyt ogłosić ogromny sukces naszej uczennicy klasy 2, Liliany Bednarek. Cała społeczność szkolna zna niesamowite umiejętności wokalne i aktorskiej naszej koleżanki, jednak tym razem do kolejnego pasma zwycięstw, zaliczyć można zdobycie pierwszego miejsca w konkursie „Człowiek a Środowisko”, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej.

Lilianna w swojej pracy plastycznej, zawarła w prosty i przejrzysty sposób dbanie o naszą planetę – „matkę”, dzięki której żyjemy i czerpiemy z jej bogactw, ale jednocześnie troszczymy się o jej dobro. Prosta czynność, jaką jest segregacja śmieci, może stać się kwintesencją naszej jednostkowej troski o planetę. Naszej podopiecznej z serca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content