Dzień Pluszowego Misia

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W ZSP W IŁOWNICY

Misie i inne przytulanki miały swoje święto w przedszkolu w Iłownicy. Dzieci od rana wykonywały piękne prace plastyczne, których tematem były misie. Nie mogło zabraknąć również wesołych zabaw tanecznych, piosenek i ćwiczeń z przytulankami.

Największą niespodzianką w tym wyjątkowym dniu była wizyta Króliczka Binga. Dzieci wspaniale przyjęły swojego gościa. Okazało się, że ma wśród przedszkolaków wielu przyjaciół, z którymi wesoło spędził czas bawiąc się, tańcząc i recytując wierszyki z dziecięcego repertuaru.

To był niezapomniany dzień, a za pomoc w organizacji wielu miłych wydarzeń serdecznie dziękujemy Drogim Rodzicom naszych przedszkolaków!

Nauczyciele Przedszkola w ZSP w Iłownicy

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content