Piknik rodzinny w ZSP Iłownica

,,Ludzie mówią: czas to pieniądz, a ja wam mówię: czas to miłość!”
Kardynał Stefan Wyszyński

Najpiękniejszą rzeczą jaką możemy wzajemnie sobie dać jest czas. W codziennym zabieganiu pomiędzy pracą, szkołą, dodatkowymi zajęciami, zakupami może zabraknąć ważnych chwil wytchnienia, wspólnej rozmowy, zabawy. Wyjątkową okazją do bycia razem i cieszenia się sobą był Piknik Rodzinny zorganizowany 11.06.2022 roku w naszej szkole. Pogoda tego dnia była piękna.

Na piknik przybyła nasza szkolna młodzież, dzieci i oczywiście kochani rodzice oraz dziadkowie i rodzeństwo uczniów. Przed szeroką publicznością wystąpili uczniowie pod kierownictwem pani Marii Szubert. Zachwycili wszystkich bogatym repertuarem, piękną grą i śpiewem. Oklaskom i owacjom nie było również końca, gdy prezentowali się najmłodsi, czyli kochane przedszkolaki. Niejedna mamusia, ale i niejeden tatuś widząc swojego szkraba na scenie wycierali ukradkiem łezki, które same napływały ze wzruszenia.

Po części oficjalnej rozpoczął się kolejny etap zabawy. Dmuchańce, stanowiska z balonami, malowanie twarzy, zabawy masą plastyczną, zumba, podziwianie sprzętu wozu bojowego Ochotniczej Straży Pożarnej z Iłownicy oraz pokaz musztry Młodzieżowej Jednostki to tylko jedne z wielu atrakcji, które czekały na wszystkich uczestników Pikniku. 

Jak zwykle nie zabrakło pysznych przekąsek i słodkości przygotowanych przez kochane mamusie. Dziękujemy!!!

Zabawa trwała naprawdę długo, a piękne wspomnienia będą nam jeszcze długo towarzyszyły.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego miłego czasu!

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content