Podsumowanie konkursu Pho3nix Kids

Dziękujemy Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w Konkursie w Aplikacji Mobilnej Pho3nix Kids, dzięki czemu nasza szkoła wsparła fundację  w uzbieraniu 1 000 000 zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Łącznie do udziału zgłosiło się 40 uczniów naszej szkoły, a 24 osobom udało się zmierzyć i przesłać swoje wyniki za pomocą aplikacji zainstalowanej w swoim telefonie, dzięki czemu mogliśmy wykonać ranking najaktywniejszych uczniów.

Lista uczniów biorących udział w konkursie oraz ich miejsce w klasyfikacji szkolnej znajduje się u nauczyciela w-fu do Waszego wglądu. 

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom, który wyraża nie tylko sam udział, ale przede wszystkim jest podziękowaniem za wsparcie charytatywnej akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dodatkowo uczniowie biorący udział w tej otrzymają oceny z wychowania fizycznego.

Tomasz Zużałek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content