Wyjazd na przedstawienie klas I-III

„…Wiara czyni cuda – już dobrze to wiecie,
a miłość uskrzydla najpiękniej na świecie…”

9 listopada 2022 roku nasi uczniowie z klas I-III wzięli udział w interaktywnym przedstawieniu pt. „O kocie w butach przy wesołych nutach”, które odbyło się w Bielskim Centrum Kultury. Spektakl przygotowany był przez Teatr Moich Marzeń z Chorzowa i cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności.

W przedstawieniu widzowie mogli śledzić losy najmłodszego syna młynarza – Adama, który otrzymał w spadku po zmarłym ojcu czarnego kota. Nie spodziewał się, że dar ten może odmienić jego życie. Kot nie dość, że zaczął mówił, to jeszcze wziął w swoje ręce los Adama. Wspólnie poznali miłość młynarczyka – królewnę Lenę, walczyli o jej serce z bogatym Księciem i dzielnie stawiali czoła złemu czarnoksiężnikowi Buranowi. Nasi uczniowie z niecierpliwością czekali, czy uda się bohaterom odzyskać królewnę z niewoli i odmienić swój los. Brali także aktywny udział w spektaklu.

Uczniowie pełni emocji i wzruszeń wrócili do szkoły. Nie możemy się już doczekać kolejnego ciekawego wyjazdu!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content