Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Z pamiętnika ucznia...

24 czerwca 2022 oficjalnie zakończyliśmy szczęśliwie rok szkolny 2021/2022. Było ciężko, jednak dobrnęliśmy do końca. Zakończenie roku szkolnego, to też wspaniała okazja do tradycyjnego pożegnania przez klasy 7 odchodzącej w tym roku klasy 8. Pożegnanie jednak nie miało smutnego charakteru. Z dozą dużego dowcipu pożegnaliśmy każdego absolwenta w należyty sposób wręczając mu dyplom i poduszkę z indywidualnym tytułem, na który zapracowali w naszych oczach przez te wspaniałe osiem lat.


Jak się później okazało, oni nie pozostali dłużni …
Przygotowali pożegnanie godne klasy w której “cicha woda brzegi rwie “. 😉
Zabawy i śmiechu było bardzo dużo a na koniec rozdane zostały nagrody i wyróżnienia dla tych, co pracowali też cieżko (jak my wszyscy) ale też efekty były pracy były bardziej widoczne.

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content