Luty w naszym przedszkolu obfitował w bardzo wiele ciekawych wydarzeń. Dzieci miały możliwość wcielenia się w rolę kucharzy w czasie ,,Dnia pizzy”, w kolejnym tygodniu zdobywały wiele bardzo interesujących informacji o czasach prehistorycznych i wykonały swoje własne dinozaury. Maluszki i Starszaki z radością wzięły udział w Walentynkach, wykonując piękne laurki dla swoich bliskich. Nie mogło oczywiście zabraknąć rozmów na temat samego święta i różnych wesołych zabaw związanych z Walentynkami.

W kolejnym tygodniu wspominaliśmy inne tradycje, tym razem związane z Tłustym Czwartkiem. Maluszki wykonały tego dnia wesołe „Pączkozaury”, a Starszaki własne projekty niepowtarzalnych pączków. Teraz wszyscy już bardzo czekamy na nadejście wiosny i oczywiście znów na pączki, ale tym razem już kwiatowe.

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content