Wojna to jedno z największych nieszczęść, które może dotknąć człowieka. Czasami niestety nie mamy zbyt dużego wpływu na bieg wydarzeń i to co dzieje się wokół nas. Zawsze jednak możemy nieść pomoc. Życzliwe słowo, modlitwa, wsparcie materialne dla osób poszkodowanych to coś, co może zrobić każdy z nas. Właśnie ta myśl towarzyszyła uczniom i przedszkolakom z ZSP w Iłownicy, którzy w styczniu bieżącego roku włączyli się w zbiórkę ubrań, żywności, baterii i świec dla mieszkańców Ukrainy. Chcielibyśmy podkreślić, że zaangażowanie w akcję było bardzo duże. Dziękujemy uczniom i przedszkolakom, ale również rodzicom, którzy tak chętnie przekazali pomoc rzeczową. Już wkrótce wszystkie dary zostaną przewiezione do Parafii w Złotowie na Ukrainie i przekazane najbardziej potrzebującym.

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content